Англомовне слово "stock" означає "запас", "залишок", а в перекладі з професійної мови цей термін застосовується до магазинів, у яких продається товар минулих колекцій, який не реалізували в фірмових магазинах. 
Cток плитка це непродана плитка з магазинів Європи. «Stock» – перекладається з англійської як товарний знак або ж залишки на складі, тобто це залишки керамічної плитки.

Через сильну конкуренцію фірми дуже часто впроваджують нові колекції і часто змінюють асортимент, тому виробники стараються позбутися цих непроданих надлишків товару навіть за дуже низькими цінами, адже для них це і так вигідніше ніж цей товар займатиме цінну площу складів. Саме такий товар ми і поставляємо.
    Сток плитки у всьому світі дуже популярні завдяки високій якості і  доступним цінам.
      Наш магазин «Плитка Сток» шукає тільки кращі види стоку і завдяки максимально великим закупівельним можливостям, ми можемо запропонувати своїм клієнтам кращі ціни. Ми поставляємо стокову плитку безпосередньо з фабрик і складів Європи, завдяки чому у нас Ви знайдете краще співвідношення ціни, якості та асортименту.