Керамогранiт. Технологiя виготовлення та переваги.

      Керамограніт  — сучасний штучно створений міцний оздоблювальний матеріал, що застосовується як для внутрішнього оздоблення (включаючи штучні кухонні стільниці), так і облаштування навiсних вентильованих фасадiв будівель.

 

 

      Як відомо, у виробництві керамогранита не використовуються особливі матеріали. І у випадку з керамічною плиткою, і в іншому випадку керамограніта вихідною сировиною є глина, каолін, польовий шпат і кварцовий пісок. Єдина різниця полягає в процесі виготовлення. Керамограніт піддається випалу при більш високій температурі (до 1300 C) із застосуванням високого тиску (до 450 кг/см). Таким чином, керамограніт отримує свої характеристики. Адже в процесі виробництва відбувається повне сплавлення компонентів, а тиск перешкоджає утворенню мікропор. Саме з цієї причини термін служби керамограніта набагато довше, ніж у керамічної плитки, навіть в умовах активного використання.

 

 

 

       Переваги керамогранiту

-міцність на згин і стійкість до механічних ушкоджень, як удари, подряпини, тощо

-розмаїття розмірів: від 5 см до 2,5 м; найбільш популярні розміри від 60 до 120 см

-низький ступінь водопоглинання, навіть в порівнянні із природним гранітом

-як наслідок, вища морозостійкість в порівнянні з керамічною плиткою

-стабільність кольору (пов'язана із стійкістю до впливу ультрафiолету)

-висока екологічність

-нескладний догляд: поверхні керамаграніту стійки до впливів агресивних речовин, як кислоти чи луги, тому ці речовини не псують поверхні з керамограніту, а миття забруднень можна проводити концентрованими мийними засобами.